Rejestr zmian
Szczegóły informacji
WYKAZ SOŁTYSÓW I RAD SOŁECKICH
Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2010-08-21 00:28:04 przez Użytkownik wprowadzający dane archiwalne
Biecz
Marek Genibor
Brody
Roksana Sowa
509130296
Datyń
Mieczysław Jurkowski
68 371 25 94
Grodziszcze
Lech Kossak
683718275
Jałowice
Jacek Sztoń
500357734
Janiszowice
Leszek Geisler
68 372 96 34
668 514 536
Jasienica
Tadeusz Żychliński
68 371 80 27
781 16 85 93
Jeziory Dolne
Tadeusz Kuczkowski
697 528 901
Jeziory Wyokie
Regina Nowak
68 371 21 19
Koło
Leszek Nieżorawski
Kumiałtowice
Marek Tracz
603691674
Marianka
Marian Kowalski
781 401 392
Nabłoto
Barbara Matyasik
68 371 21 82
Suchodół
Bożena Jasińska
661651957
Wierzchno
Stanisław Bożyk
68 371 00 63
Zasieki
Zbigniew Bejnarowicz
68 371 30 11
KADENCJA 2015 – 2019
Lp.
|
Sołectwo
|
Sołtys
|
Rada Sołecka
|
1.
|
Biecz
|
Katarzyna Brenk
|
Martyna Kostecka
Józefa Tutejczyk
Andrzej Turowski
Tomasz Mazurkiewicz
Mateusz Świdziński
|
2.
|
Brody
|
Roksana Sowa
|
Elżbieta Miśkiw
Olga Maćkowiak
Dorota Kowalewska
Mariola Kowalczuk
Honorata Derdziak
|
3.
|
Datyń
|
Monika Szwięga
|
Jadwiga Falkiewicz
Joanna Łanicka
Agnieszka Stefaniak
Robert Lisowiec
Waldemar Wierzbicki
|
4.
|
Grodziszcze
|
Lech Kossak
|
Agnieszka Korytowska
Beata Józwak
Mariola Iwaniuch
Maciej Soczówka
|
5.
|
Jałowice
|
Waldemar Momot |
Jacek Sztoń
Greta Sobolewska
Joanna Momot
Mariusz Koroluk
Krzysztof Momot
|
6.
|
Janiszowice
|
Wanda Seul
|
Piotr Cipirski
Jan Seul
|
7.
|
Jasienica
|
Tadeusz Żychliński
|
Stanisław Cieślik
Paweł Klimowicz
Edyta Macierzyńska
Marcin Macierzyński
|
8.
|
Jeziory Dolne
|
Patrycja Smykał
|
Leszek Koźlak
Magdalena Głodkowska
Barbara Gawron-Borek
Elżbieta Roesler
Ewelina Kroczak
|
9.
|
Jeziory Wysokie
|
Dorota Kuczkowska
|
Jarosław Demczak
Kazimiera Kuriańska
Wiesław Andrulewicz
|
10.
|
Koło
|
Lesław Nieżorawski
|
Ewa Głuszek
Mariusz Szul
Jolanta Musiał
Maria Malec
Stanisław Chwałek
|
11.
|
Kumiałtowice
|
Marek Tracz
|
Danuta Socha
Beata Skórecka
Robert Janik
|
12.
|
Marianka
|
Marian Kowalski
|
Anna Kaliciak
Weronika Robaszewska
Paweł Przybylak
|
13.
|
Nabłoto
|
Barbara Matyasik
|
Wiesław Graczyk
Kazimierz Rokicki
Sylwia Zając
Stanisław Matyasik
|
14.
|
Suchodół
|
Justyna Bojko-Wita
|
Piotr Mucha
Helena Niemczycka
Paulina Jasińska
|
15.
|
Wierzchno
|
Marta Śledź
|
Helena Bożyk
Wojciech Dankowski
Przemysław Juścikowski
|
16.
|
Zasieki
|
Roman Janczewski
|
Krystyna Bejnarowicz
Katarzyna Ochryniuk
Karolina Żurek
Magdalena Będkowska
Anna Stryszowska
|