ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu

Nagłówek strony

Przejdź do strony głównej

Biuletyn Informacji Publicznej

Urzędu Gminy w Brodach
  • BIP
  • Godło RP
ˆ

Ewidencja zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

Pobierz dane XMLDrukuj informację

Szczegóły informacji

Zgłoszenie do ewidencji zbiorników bezodpływowych i przydomowych oczyszczalni ścieków

Niniejszy dokument jest wersją archiwalną.
Informacja ogłoszona dnia 2017-05-11 11:45:23 przez Tomasz Paś

Akapit nr - brak tytułu

Informujemy, że zgodnie z art. 3 ust.3 pkt 1 i 2 ustawy z dnia 13 września 1996r o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2016 poz. 250), gminy mają obowiązek prowadzenia ewidencji zbiorników bezodpływowych na nieczystości płynne (szamb) oraz ewidencji przydomowych oczyszczalni ścieków.
W związku z powyższym, w 2014r. mieszkańcy Naszej Gminy zostali poproszeni, o wypełnienie ankiety dotyczącej posiadania zbiornika bezodpływowego oraz przydomowej oczyszczalni ścieków.
Osoby, które nie wypełniły stosownego zgłoszenia (ankiety), proszone są o jej wypełnienie i niezwłoczne dostarczenie do Urzędu Gminy  Brody, pok. Nr 9 lub do sołtysa.
Jednocześnie informuję, że złożenie zgłoszenia jest obowiązkowe. Podczas przeprowadzania kontroli posiadanych zbiorników bezodpływowych, sprawdzane będą umowy oraz rachunki potwierdzające wywóz nieczystości ciekłych przez przedsiębiorców, którzy otrzymali zezwolenie Wójta Gminy Brody, na prowadzenie działalności w zakresie opróżniania zbiorników bezodpływowych i transportu nieczystości ciekłych z terenu gminy Brody.
Druki zgłoszenia dostępne są w Urzędzie Gminy pok. Nr 9 oraz na stronie internetowej.

Załączniki

« powrót do poprzedniej strony